Etikety pro tiskárny

Nabízíme stovky druhů samolepicích etiket, ať již papírových nebo ze speciálních plastových materiálů, vhodných do těch nejextrémnějších prostředí. V kombinaci s tisícovkami různých výsekových nástrojů jsme schopni pokrýt veškeré vaše požadavky na etiketu vhodnou pro vaši aplikaci. Zajistíme také výrobu nestandardních rozměrů etiket na zakázku, etiket s předtiskem, kartonových visaček, kontinuálních papírových pásů na rolích a mnoho dalších.
Etikety pro tiskárny Vybírat můžete z následujících materiálů:

Samolepící papírové etikety

Nejpoužívanější typ samolepicích etikety v kombinaci s voskovými termotransferovými páskami nacházejí využití zejména při označování zboží, zásilek, léků, inventarizaci a v dalších odvětvích. Výhodou je jejich nízká cena a široký záběr použití.

Papírový materiál lze kombinovat s různými druhy lepidel – snímatelné, standardní, silně lepivé, na zamražené povrchy. Případně je možné vyrobit nelepicí papírové pásy nebo visačky.

Tyto etikety dodáváme bez potisku, s potiskem, s RFID čipem, s perforací nebo náseky atd.

Termoetikety

Působením tepla se vytváří barevná reakce na etiketě, není tedy potřeba TTR pásky. Využití termoetiket: vážicí systémy, označování zboží (čárovým kódem, hmotností, datumem spotřeby atd.).

Dále nabízíme:

  • Plastové etikety, visačky a kontinuální pásy
  • Jedny ze speciálních etiket jsou ZLATNICKÉ ETIKETY
  • Provádíme zakázkový tisk a dotisk etiket